DODACIA LEHOTA: 1 - 3 PRACOVNÉ DNI

3D tisk 3D tisk - UARTIK.CZ

Potřebujete vyrobit 3D tisk, máte nový projekt, chcete ušetřit na výrobě nebo se chcete dozvědět více o 3D tisku?

Spolehlivý partner

Přátelské služby na zakázku od specialistů na 3D technologie

Optimální technologie

Z různých metod 3D tisku vybereme tu nejvhodnější pro váš projekt.

Kompletní servis

Příprava modelu a 3D tisk až po dodatečnou montáž

Více možností

Podpoříme váš projekt, pomůžeme vám najít optimální materiál a metodu 3D tisku.

Naší vizí je minimalizovat vaše náklady, zkrátit dobu výroby a inovovat.

Naší vizí je minimalizovat vaše náklady, zkrátit dobu výroby a inovovat.
Vysoce kvalitní a detailní zakázkový 3D tisk malých, středních a velkých sérií. Široký výběr použitých materiálů a technologií. Snižte své výrobní náklady. Ušetřete čas při zavádění nových produktů. Využijte náš proces 3D tisku ve svém výrobním procesu a získejte náskok před konkurencí. Nechte výrobu prototypů na nás a pošlete nám svůj model ještě dnes.

Pomůžeme vám s návrhem, výrobou a poradenstvím. Pomohli jsme realizovat více než 400 jedinečných projektů.

Maximální velikost tisku jednoho kusu je 300x300x300 mm (větší modely můžeme tisknout z více částí a spojovat je dohromady).

Můžeme tisknout: náhradní díly, hračky, dekorace, součástky, krabičky na elektroniku, díly pro 3D tiskárny, modely domů, kostelů, interiérů, exteriérů, různých mechanismů a tak dále… cokoli vás napadne.

PŘILOŽTE SOUBOR

Formáty: .stl, .obj, .stp, .step, .igs, .iges

CENOVÁ NABÍDKA

Cena 3D tisku se vypočítává na základě posouzení nákladů na vaše 3D modely pro každý tisk zvlášť.

TISK 3D MODELŮ

3D tisk na zakázku podle požadavků zákazníka.

CENÍK (TISK)

Cenu vypočítáme sečtením hmotnosti hotového tisku a doby tisku.

PLA

PLA (kyselina polymléčná) – biologicky odbouratelný plast a pravděpodobně nejuniverzálnější dostupný materiál. Nemá téměř žádnou tendenci se kroutit, a lze ji proto použít k tisku větších objektů. Je vyroben z přírodních materiálů a umožňuje úplnou recyklaci.

ABS

Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) je základní termoplastický materiál pro 3D tisk – pevný, pružný a odolný. Doporučuje se však pro objekty o maximální velikosti 80x80x80 mm. Vždy však také záleží na tvaru a geometrii tištěného objektu.

PETG, TPE, Nylon, ASA

O tisku z jiných materiálů (PETG, TPE, nylon, ASA, SBS, Flex) lze jednat na základě dostupnosti na trhu.

MODELOVÁNÍ A VÝVOJ

Pokud potřebujete díl a neumíte pracovat v žádném 3D programu, mohu díl navrhnout podle přiložených výkresů, náčrtů nebo můžete zaslat model.

  • Pokud potřebujete díl a neumíte pracovat v žádném 3D programu, mohu díl navrhnout podle přiložených výkresů, náčrtů nebo můžete zaslat model.
  • Na základě výkresu nebo náčrtu pro vás připravíme profesionální 3D model dílů a sestav určený k výrobě pomocí 3D tisku,
  • Stávající modely upravíme a optimalizujeme pro 3D tisk na základě vašich potřeb a požadavků,
    Pomocí topologické optimalizace a generativního návrhu snižujeme hmotnost dílů nebo počet součástí v sestavách,
  • Pomocí reverzního inženýrství vytvoříme z vašeho fyzického modelu digitální 3D model pro výrobu nebo jiné použití,
  • Můžeme také realizovat vývoj komplexních projektů,

NAŠE PRÁCE

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Pokud si nejste něčím jisti a chtěli byste konzultovat službu na míru, kontaktujte nás.

Nemusíte nám posílat cenná parametrická data z aplikace CAD. Pro 3D tisk jsou určeny zjednodušené povrchové modely složené ze sítě trojúhelníků ve formátu STL nebo OBJ, 3MF, AMF atd.. Poradíme si také s univerzálními a oblíbenými 3D formáty, jako jsou STEP/STP nebo IGES/IGS. Model nám můžete zaslat propojením souboru s vaším zabezpečeným úložištěm nebo v dalším kroku (při společném zadání implementace vlastních služeb). Kontaktujte nás pomocí formuláře, ozveme se vám.

Záleží na složitosti modelu a také na praktické velikosti souborů, které nám pošlete. Model povrchu pro 3D tisk byste měli exportovat ve vyšší kvalitě, aby se na modelu (a později na tisku) neobjevovaly například oblouky složené z několika rovinných segmentů apod.

Velmi záleží na geometrii modelu, zvoleném materiálu (a jeho smrštění) a složitosti použité technologie tisku. Běžně dosahujeme přesnosti s tolerancí (+/-) až 200 mikrometrů.

Každá z metod 3D tisku je jinak náročná, liší se i cena materiálů s různými mechanickými vlastnostmi. Významnou položkou zakázkové služby je čas tisku. Složitost tvaru a velikosti předlohy, stejně jako náročnost materiálů a zvolená kvalita výstupu, to vše hraje roli. Čím kvalitnější jsou povrchy, tím delší je doba tisku.

Obvykle dodáváme po celé zemi prostřednictvím smluvního dopravce (DPD) a zásilkové společnosti. Hotové výtisky obvykle odesíláme do jednoho týdne od odsouhlasení podkladů a ceny, vždy však záleží na aktuální poptávce po našich službách. V případě naléhavých projektů nás neváhejte kontaktovat předem.

Potřebujete vymodelovat a vytisknout jednodušší díl, ale máte k dispozici pouze výkresy nebo náčrty? Zpracujeme pro vás 3D model v profesionální aplikaci 3D CAD.

Každý jedinečný design vyžaduje od designéra velkou dávku invence a zkušeností. Jsme si toho vědomi a respektujeme vaše duševní vlastnictví. Pracujeme v důvěrném režimu, vaše údaje se používají výhradně pro danou práci.

ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU JEŠTĚ DNES

Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku, chcete si nechat poradit nebo chcete zjistit, zda je váš výrobek možné vytisknout ve 3D a jaká bude jeho cena?
Neváhejte nám napsat na adresu 3d@uartik.cz.

DODACÍ LHŮTA: 1 - 3 PRACOVNÍ DNY

Hádam je ti celkom jasné, že ti želám všetko krásne, veľa zdravia, šťastíčka, sladké bozky na líčka.

Tieto krásne ruže patria dnes Vám, nech každý lupienok blahoželá Vám.

Posielam Ti, zlatko, kvetinky, pretože práve dnes máš narodeninky. Všetko najlepšie!

S červenou ružičkou, prichádzam Ti priať, zdravie šťastie a lásku zaželať. Nech sú ďalšie Tvoje chvíle tu na svete vždy len milé. Zo srdca Ti prajem len, aby sa Ti splnil každý sen.

Kyticu ruží v tento deň, darujem Tebe zo srdca len.

Kyticu ruží v tento krásny deň, darujem Tebe zo srdca len. A už iba jedno prianie v srdci mám: Všetko najlepšie k narodeninám.

Nech ruže na cestu sypú sa Ti, nech každá túžba splní sa Ti. Nech Tvoje srdce nepocíti klam, to Ti prajem k Tvojim narodeninám.

Si moja ruža, si môj sen, si moja noc i môj deň. Si moja radosť, si môj smiech, v zime slnko a v lete sneh.

Posielam Ti nežné slová, krátku báseň láska moja. Posielam Ti sladký bozk, pýtaj viac ak nemáš dosť. Posielam Ti modré z neba, z hĺbky srdca len pre Teba.

S kvetinami v ruke sa ponáhľam k Tebe, lebo dnes už rok patríme my dvaja k sebe.