DODACIA LEHOTA: 1 - 3 PRACOVNÉ DNI

Doprava a platba

Způsoby přepravy

  1. kurýrní služba v rámci celé České republice až k vám domů za 139,00 Kč (vybrané produkty mají dopravu ZDARMA při objednávce nad 1500,00 Kč – informace jsou vždy na stránce konkrétního produktu).
  2. doručení nadrozměrných balíků (jedna strana delší než 90 cm) je zpoplatněno 479,00 Kč pro celé Slovensko a Českou republiku.
  3. Doručení zboží na více než 500 odběrných míst ve České republice prostřednictvím služby Zasielkovňa.sk s doručením pouze za 99,00 Kč. Objednávku si můžete kdykoli vyzvednout osobně na výdejním místě Zasielkovňa.

Možnosti platby

  1. Online platby zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovanou platební institucí, která působí pod dohledem České národní banky. Platby provedené prostřednictvím platební brány jsou plně zabezpečené a všechny informace jsou šifrované.
    • Platba kartou – Nejrychlejší způsob platby online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tato tři čísla najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, takže budete pravděpodobně vyzváni k zadání číselného kódu, který obdržíte prostřednictvím textové zprávy od své banky.

1280px-Visa_Electron.svg.png
  • Platba bankovním převodem – Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kde se jako obvykle přihlásíte a potvrdíte již připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, objednávku provedeme bez prodlení.
CSOB_v
ERA_v
FIO_v
KB_v
MB_v
Moneta_v
RB_v
sberbank_v
UCBk-70

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. včetně telefonního čísla a e-mailové adresy pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

2. Platba přes PayPal – Platba za objednané zboží bude provedena přes PayPal. Chcete-li platit prostřednictvím služby PayPal, musíte mít účet PayPal.

3. Převod na náš účet z jakékoli banky. Účet Tatra banky a.s.: 2947113656/1100

DODACÍ LHŮTA: 1 - 3 PRACOVNÍ DNY

Hádam je ti celkom jasné, že ti želám všetko krásne, veľa zdravia, šťastíčka, sladké bozky na líčka.

Tieto krásne ruže patria dnes Vám, nech každý lupienok blahoželá Vám.

Posielam Ti, zlatko, kvetinky, pretože práve dnes máš narodeninky. Všetko najlepšie!

S červenou ružičkou, prichádzam Ti priať, zdravie šťastie a lásku zaželať. Nech sú ďalšie Tvoje chvíle tu na svete vždy len milé. Zo srdca Ti prajem len, aby sa Ti splnil každý sen.

Kyticu ruží v tento deň, darujem Tebe zo srdca len.

Kyticu ruží v tento krásny deň, darujem Tebe zo srdca len. A už iba jedno prianie v srdci mám: Všetko najlepšie k narodeninám.

Nech ruže na cestu sypú sa Ti, nech každá túžba splní sa Ti. Nech Tvoje srdce nepocíti klam, to Ti prajem k Tvojim narodeninám.

Si moja ruža, si môj sen, si moja noc i môj deň. Si moja radosť, si môj smiech, v zime slnko a v lete sneh.

Posielam Ti nežné slová, krátku báseň láska moja. Posielam Ti sladký bozk, pýtaj viac ak nemáš dosť. Posielam Ti modré z neba, z hĺbky srdca len pre Teba.

S kvetinami v ruke sa ponáhľam k Tebe, lebo dnes už rok patríme my dvaja k sebe.